horoskop na październik

Horoskop Na Miesiąc Październik 2022

Zachęcony pozytywnym odbiorem poprzedniego miesiąca, przychodzę do Was z krótkim horoskopem dla każdego znaku zodiaku na miesiąc październik. Pamiętajcie, że nie z każdym to czytanie będzie rezonowało. Możecie sprawdzić np. jak współgra z Wami ascendent, ale nie próbujcie na siłe dopasowywać horoskopu do siebie. Mam nadzieję jednak, że większość z Was znajdzie coś dla siebie. Nie przedłużając, przejdźmy do rozkładów:

Baran – Rydwan

To jest ten miesiąc, w którym powinniśmy wziąć sprawy w swoje ręce i ruszyć do przodu. Rydwan zapowiada zwycięstwo i zwieńczenie trudów. Idźmy za ciosem. Stawiajmy następne kroki. Dążmy do sukcesu, który przed nami stoi. Zanim jednak przyjdzie wygrana, sprawdźmy, czy wszystkie elementy planu się ze sobą zgrywają. Nie pozwólmy by na samym końcu coś się „rozjechało”. Będziemy zauważać jasne sygnały i znaki. Nie lekceważmy ich. Zamiast tego skorzystajmy z nich i podążajmy za nimi. Możemy uwolnić się od czegoś, co zalegało nam od dawna i nie pozwalało ruszyć do przodu. Gdy te więzy opadną – ruszajmy i cieszmy się wolnością

Byk – 9 Kielichów

Sprawiaj sobie przyjemność. Postaw na przepych i relaks. Pozwól sobie na docenianie uroków życia i korzystania z nich. Wykorzystuj chwile beztroski, nawet jeśli może to zostać odebrane jako próżność. Mogą Ci towarzyszyć dobry nastrój i poczucie lekkości. Zwracaj uwagę na dietę. Pamiętaj o owocach. Obserwuj uważnieludzi wokół. Czy niektórzy nie są aż zbyt… napuchnięci? Czy nie masz wrażenia, że niektórzy noszą maski i nie chcą zdradzić swego prawdziwego oblicza? Uważaj na nich i nie pozwól, by mieli zbyt duży wpływ na Twoje życie.

Bliźnięta – 6 Mieczy

Na Twojej obecnej drodze mogą pojawiać się przeszkody. Obejść je można za pomocą doświadczenia, które już zostało przez Ciebie zdobyte. Skorzystaj z tej wiedzy. Czas dobić do nowego brzegu. Nie ważne jest, czy chodzi o nowe miejsce, nowy związek, czy o cokolwiek innego. Schemat jest ten sam: naucz się patrzeć z nowej perspektywy. Poszukuj, nie bój się spoglądać z dystansu. Jeśli czujesz zmęczenie z powodu tego, że nic się nie zmienia, że wszystko jest takie samo, to za chwile przyjdzie okazja do zmiany. Czy ją wykorzystać zależy od Ciebie!

Rak – 2 Kielichów

Miłość czeka za rogiem! Tak samo z resztą jak korzystne współprace. Poświęć ten miesiąc na budowanie relacji z innymi ludźmi, zarówno na te intymne, jak i przyjacielskie, czy biznesowe. W tym miesiącu może udać się rozwijać związek, lub w niego wejść! Co najważniejsze: osoba, z która będziesz tworzyć relację, będzie Cię uzupełniać. Będziecie czuli się jak dwie połówki jednej całości. To również świetny czas na randki, poznawanie się, romantyczne kolacje i zaczepki. Wykorzystaj sprzyjający czas i ciesz się z partnerstwa, kontaktów, które dają poczucie bezpieczeństwa.

Lew – Królowa Monet

Skorzystaj ze swoich pieniędzy, aby obdarować kogoś prezentem. Dbaj o siebie i o otoczenie. Twoja dobroduszność zostanie zauważona i doceniona. Zrozumiesz, że nie jesteś w aż tak złej sytuacji finansowej. Będziesz zwracać większą uwagę na to, że inni mogą mieć gorzej. Sprawi to, że urośnie w Tobie potrzeba niesienia pomocy. Okażesz wielkie serce. Będziesz również w tym miesiącu kimś na kształt wychowawcy, nauczyciela. Dziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dobry miesiąc pod względem zarówno finansowym, jak i miłosnym. Na tym tle stabilność i rozwiązywanie problemów w nieszblonowy sposób.

Panna – Rycerz Monet

Mogą się szykować poważne inwestycje. Twój miesiąc będzie przepełniony ambicją i chęcią zarobku. Będziesz podchodzić do tego czasu w sposób bardzo ziemski, praktyczny. Rycerza Monet ciężko jest zatrzymać, a z cudem graniczy złamanie go. Walczy do samego końca, jeśli w grę wchodzą zyski. Tylko to Go interesuje. Dlatego jest tak szalenie skuteczny w tym, co robi. Jest też przy tym bardzo słowny. Dlatego, jeśli obiecasz coś komuś w tym miesiącu – musisz słowa dotrzymać. W pracy zadowolenie. Samodyscyplina sprawi, że wszystko będzie domknięte. W związku chęć pracy, budowania. Jednak może to wynikać z poczucia, że tak trzeba, niż z miłości.

Waga – As Mieczy

Wykorzystaj siłę swojego intelektu. Postaw na wiedzę, którą posiadasz i którą chcesz się dzielić. W tym miesiącu możliwe będą do podjęcia różnego rodzaju kursy, które podarują Ci jeszcze więcej użytecznej wiedzy, oraz pozwolą na rozwój. Możemy poczuć przypływ inspiracji. To będzie owocny czas szczególnie dla osób w branżach kreatywnych. Dyskutuj, dowiaduj się, wchodź w spory słowne. Nauczysz się z nich czegoś przydatnego. W miłości karta ta mówi mi o chłodzie serca, o pewnym oddzieleniu się od uczuć. W pracy może zapowiadać umowę, lub sprawy administracyjnę, którym będzie trzeba sprostać.

Skorpion – Sprawiedliwość

Czas egzekwować swoje długi. Upomnij się o to, co nie zostało Ci oddane/spłacone. Dokonaj również zwrotu przetrzymanych rzeczy. Sprawiedliwość może mówić o tym, że czekają na nas: biurowe zawiłości, wizyty w urzędzie, odebranie jakiś aktów prawnych, czy wyroków. Kierować się będziesz własnym systemem wartości. Ktoś może zwrócić się o pomoc w rozstrzygnięciu jakiegoś konfliktu. Postaraj się o bezstronność i wracanie uwagi na wszelkie argumenty. Ta karta w życiu “na codzień” mówi: jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Pod względem pracy i miłości Skorpiony będą zbierać żniwo za poprzedni miesiąc.

Strzelec – 8 Buław

Ten miesiąc przyniesie nowe siły. Dzięki niemu uda się rozwinąć skrzydła i przyspieszyć to, co było w uporczywym impasie. To karta, która przynosi nam ulgę i uwolnienie. Złapiesz wiatr w żagle i wraz z nim pofruniesz do swojego następnego celu. Warto go mieć, bo energię łatwo rozproszyć i wykorzystać na coś nie do końca potrzebnego. Będziesz stawiać odważne kroki. Przede wszystkim postaw na komunikację. Ta karta daje olbrzmie możliwości na odnowienie kontaktu, czy nawiązania go z osobą, do której np. baliśmy się podejść. Dużo się będzie działo w życiu zawodowym. Postaraj się dobrze spożytkować tę energię.

Koziorożec – Król Buław

Czas na beztroskę i zabawę. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Działaj pewnie, w zgodzie z własną wygodą. Postaw siebie na pierwszym miejscu. Możliwe spotkania, które podbiją Twoje ego i sprawią, że poczujesz się jeszcze pewniej. Wyjdą z Ciebie cechy lidera i przywódcy stada. Ludzie będą ulegać Twojemu urokowi. Król Buław jest czarującym kochankiem, ale i zazdrosnym samolubem. Wyciąga ze swoich cech jak najwięcej. Będziesz w centrum uwagi. Wykorzystaj to! Nie wiadomo, kiedy taka szansa powtórzy się ponownie. Uważaj jednak na swoja impulsywność. To ciężka cecha do pokonania

Wodnik – Siła

Zdziwisz się, jak wielkie pokłady mocy w Tobie tkwią. Wyjdą na jaw i pokażą, że masz w sobie siłę, potrzebną do pokonywania przeszkód. Musisz trzymać swoje “drugie ja” na wodzy. Jest w Tobie prawdziwa bestia, która gdy się uwolni sieje spustoszenie. Ten miesiąc będzie wymagał sprawowania kontroli, oraz umiętności panowania nad chaosem. Odczujesz przypływ sił witalnych. Jeśli były z tym problemy – zaczniesz uczyć się akceptacji własnego ciała. Uważaj w związkach! Siła to często spór między ludźmi i ciągłe przerywanie, nie pozwalanie na dojście do głosu. Może to grozić wybuchem złości

Ryby – Diabeł

Rządze, seks i mamona. To trzy słowa najlepiej określające Pana Diabła. Jednak czy zawsze musi to być pejoratywny opis? Diabeł może zarabiać świetne pieniądze, ale przy tym krzywdzić innych. Może mieć niesamowicie udane życie seksualne, nie zwracając przy tym uwagi na partnera. Może w końcu spełniać swoje szaleństwa i robić to na co ma ochotę, nie patrząc czy jest to moralnie poprawne, czy nie. Każdy czasem potrzebuje wskoczyć w skórę Diabła. Od Ciebie tylko zależy, jak daleko w niej zajdziesz. Mimo to – uważaj na używki i toksyczne osoby/zachowania. Unikaj ich jak piekielnego ognia.

Jeśli horoskop się Wam spodobał, lub poprzedni miesiąc się sprawdził – będzie mi bardzo miło, jeśli zostawicie poniżej komentarz. W przypadku, gdy i ten wpis wywoła pozytywny odzew, wraz z pierwszym listopada ukaże się następny horoskop. Dziękuję Wam za przeczytanie wróżby i zachęcam do śledzenia mnie na social mediach, bo lada moment pojawi się kolejny (długowyczekiwany) odcinek podcastu. Dobrego tygodnia!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *