horoskop wrzesień

Horoskop na miesiąc wrzesień 2022

Dwa dni temu zapytałem Was na Instagramie: „w jakiej formie chcielibyście horoskop na wrzesień?”. Wśród odpowiedzi które podałem, najczęściej wybieraliście odpowiedź: forma pisemna na blogu. Dlatego dziś przychodzę do Was z darmowym horoskopem na wrzesień dla każdego znaku zodiaku. Pamiętajcie, że nie z każdym horoskop ten będzie rezonował. Sprawdźcie wtedy swój ascendent, lub znak księżycowy i przeczytajcie horoskop dla tego znaku. Bez zbędnego przedłużania – oto jak prezentuje się horoskop dla każdego ze znaków zodiaku:

Rada dla wszystkich zodiaków na wrzesień – 8 Kielichów

Opuść to, co znasz na tyle dobrze żeby wiedzieć, że nic Cię przy tym nie trzyma. Pozostaw za sobą tych, na których Ci nie zależy. Odejdź z własnej woli, jeśli czujesz że to czas. Zdajesz sobie sprawę z tego, że nie wiesz, co Cię czeka, jednak wiesz dobrze, że w obecnej sytuacji potrzebujesz zmian. Potrzebujesz powiewu świeżości, nowości, która pozwoli Ci poczuć smak życia. Nie trzymaj się czegoś na siłę…

Baran – Cesarz

Cesarz to karta stabilności, bezpieczeństwa, ustalania zasad. Daje nam ona możliwości dążenia do usamodzielnienia się, uniezależnienia od innych. W tym miesiącu będziemy mogli stanąć na nogi, odpowiedzialnie podejmując decyzje. Zachowajmy przy tym rozwagę i wykorzystajmy wcześniej zebrane doświadczenie. Możemy dążyć do poprawy jakości swojego życia, poprzez instalację udogodnień. Cesarz to dla mnie wykorzystywanie tego, co ma nam do zaoferowania świat. Gdy ktoś poprosi nas o radę: zachowajmy trzeźwość myślenia. Nie bójmy się powiedzieć prawdy. Wykażmy się zdyscyplinowaniem, oraz dbałością o sumienne wykonywanie zaplanowanych obowiązków. Uważajmy jednak na pułapki, które na nas czekają: nadmierny perfekcjonizm, żądza władzy, czy przekonanie, że upór jest właściwy. Potrzebujemy chłodnych kalkulacji, a nie poczucia wyższości.

Dyscyplina pomoże nam w pracy. Wymagania, które przed nami staną, zostaną przez nas wypełnione. Musimy tylko wytrwać. Zaufajmy schematom, które zostały już przez nas sprawdzone i wiemy, że działają. Starajmy unikać się chaotyczności. Zaufajmy planom. Analizujmy dokładnie nasze cele i drogę do nich.

Jeśli jesteśmy w związku, ważne będzie jego utrwalanie. Zadbajmy o fundamenty, które go budują. Jeśli borykamy się z jakimiś trudnościami w związku – chłodne, logiczne myślenie przyniesie nam rozwiązanie. Jeśli zaufamy swojemu analitycznemu myśleniu, pozbędziemy się złudzeń, czym nasza relacja jest i w jaką stronę się rozwija. Uwaga na próby ograniczania partnera. Dla singli, którzy szukają mężczyzn karta ta przedstawia ciekawego kandydata, który może nas urzec swoją schematycznością, uporządkowaniem i solidnością.

Byk – Sprawiedliwość

To miesiąc, w którym przejrzysz na oczy. Będziesz w stanie obiektywnie spojrzeć na podjęte już decyzje i wyciągnąć z nich wnioski. Sprawiedliwość to dla mnie dostanie tego, co wypracowaliśmy – tego, na co zasługujemy. W tym miesiącu będziemy mogli odczuć tzw. „prawo przyciągania”. Za wszystkie dobre uczynki zostaniemy nagrodzeni. Ta karta jest również ostrzeżeniem przed wszystkimi rzeczami z pogranicza prawa. Jeśli ktoś namawia Cię do czegoś niemoralnego, lub nielegalnego – nie gódź się. Konsekwencje będą widoczne. Pokazuje ona miesiąc w którym musimy brać odpowiedzialność za swoje poczynania.

Nie bój się nazywania spraw takimi, jakimi są. Cele, które określasz w tym miesiącu powinny być jasne i przejrzyste. Uczciwe postępowanie to najlepsze, co możesz zrobić. Możliwe, że ten miesiąc będzie pewnego rodzaju „pobudką”. Uda nam się zobaczyć rzeczy takimi jakie są, ale tylko pod warunkiem, że pozbędziemy się uczuciowego podejścia. Nie serce, a mózg powinien decydować. Możliwe rozwiązanie spraw administracyjnych/sądowych na które czekaliśmy.

W sprawach miłosnych postępuj uczciwie. Staraj się zachować w związku równowagę. Nie oszukuj. Egzekwuj swoje długi.

Bliźnięta – Rycerz Kielichów

Twój miesiąc może być pełen dobroci, serdeczności i życzliwych osób. Zapewne będzie on jednym z sympatyczniejszych miesięcy w tym roku. Uważaj jednak, żeby nie popłynąć zbyt daleko w sferę marzeń. Może udać się rozwiązać jakieś konflikty, doprowadzić do pokoju. W tym miesiącu zadbaj o relaks. Spędzaj wolny czas wśród piękna sztuki. Możemy spodziewać się dobrej atmosfery zarówno w pracy, jak i w związku. Wszelkie napięcia będą szybko znikały. Uważaj jednak na zbytnie fantazjowanie w czasie pracy. Często karta ta mówi mi, że przez emocje stajemy się niewydajni.

Możemy być skłonni do optymistycznego patrzenia na świat. Czasem aż zbyt. Uważaj, aby przez różowe okulary nie zasłonić sobie prawdziwego obrazu rzeczywistości.

Rycerz kielichów to dla mnie muzyka, lub szeroko pojęta sztuka. Postaw na nie w tym miesiącu. Możesz czuć przypływ inwencji twórczej. Wykorzystaj go, szczególnie jeśli wymaga tego Twoja praca.

W miłości jest to karta, która mówi o szczęśliwym zakochaniu. Związek może być pełen czułości, pragnienia i namiętności. Rycerz Kielichów jest również pełen beztroski. Związek może przynieść poczucie spełnienia i bezpieczeństwa. Postaw na emocje. Uczucia same przemówią do partnera. Pozwól im płynąć.

Rak – 10 Monet

To dobry miesiąc, jeśli ostatnio zostały poczynione jakieś inwestycje. To karta, która zapowiada obfitość, bezpieczeństwo finansowe, stabilność i bogactwo. 10 Monet jest również szczęściem w codziennych sprawach. Duża część Twojego czasu może zostać przeznaczona na rozmyślanie o przyszłości, stabilności życiowej, o tym, co będzie.

Uważaj, aby praca nie zepchnęła na tor boczny Twojej rodziny i tego, co tak naprawdę powinno liczyć się w życiu. Spoglądaj na pracę przez pryzmat codziennych zadań, zamiast myśleć o przyszłych osiągnięciach. Zadbaj o to, żeby codzienne zadania sprawiały Ci przyjemność, a nie były tylko pustym obowiązkiem.

Przeżywaj wewnętrznie! Pozwól sobie zauważać te drobne rzeczy, które budują rzeczywistość. Doceniaj to, co już masz, co udało Ci się wypracować. Pokaż drugiej połówce, że doceniasz jej obecność. Dobre informacje na temat rodziny (śluby, ciąże, awanse).

Lew – Królowa Monet

Twardo stąpaj po ziemi. Zwracaj uwagę na zachowania ludzi, a nie na to, co mówią że zrobią. Twoja dobroduszność i serdeczność mogą poprawić stosunki z innymi osobami. Twój miesiąc będzie pełny twórczych pomysłów na zarobek i poprawę jakości życia. Wykaż się zaradnością, pewnością siebie, dojrzałością i opiekuńczością, a zrobisz dobre wrażenie. Staraj się jednak podchodzić do tego miesiąca pragmatycznie. Mimo, że rozrywki mogą Cię kusić. Królowa Monet choć dobra matka i serdeczna opiekunka, jest dla mnie bardziej postacią bizneswoman, która zauważa okazje i je wykorzystuje. Do tego potrzebna jest cierpliwość, którą musisz w tym miesiącu zachowywać. Kompanem dla cierpliwości jest upór. Żeby dojść w tym miesiącu do sukcesu wykonuj powierzone zadania starannie i cierpliwie.

Zwracaj uwagę na pomysły, które przychodzą do głowy. Część z nich może na stałe zagościć w Twoim życiu. W związku karta ta mówi o wierności, o podchodzeniu do partnera w sposób zaskakujący, nieoczywisty. Królowa może mówić o gotowości na poważne kroki takie jak małżeństwo. Dla osób szukających kobiet do związku karta ta mówi, że na horyzoncie może pojawić się pracowita kobieta, która przez swój nieszablonowy sposób działania zwróci na siebie naszą uwagę. Może to być początek bardzo owocnej znajomości.

Panna – Siła

Trzymaj swoje żądze na „smyczy”. Panuj nad nimi. Nie pozwól, żeby emocje, czy odruchy decydowały o Twoim zachowaniu. Staraj się w porę reagować. Czy masz dusić więc swoje uczucia? Absolutnie nie! Panuj nad nimi, pozwalaj im się wydostawać, jednak nie wtedy, kiedy to ona mają na to ochotę. Czas, aby zaakceptować swoje wady. Pokochać niedoskonałości. Nie marnuj swojej energii na to, by rozpamiętywać dawne rany. Zamiast tego połącz się ze społeczeństwem, spróbuj się dopasować. Zwracaj uwagę na to, czy łączy Cię z osobami z otoczenia pasja, czy też jest to tylko zwykłe przyzwyczajenie. Ważnym aspektem tej karty jest tworzenie relacji opartych właśnie na pasji i namiętności. Zarówno tych relacji intymnych, jak i przyjacielskich. W pracy będziemy poświęcać się zadaniom, które na nas czekają. Wykażemy się przedsiębiorczością, energią, dobrą kondycją. Warto poświęcić trochę czasu na ćwiczenia fizyczne.

Waga – 5 Mieczy

Jedna z mniej przyjemnych (albo i najmniej) kart. Może ona mówić o tym, że czeka nas natężony konflikt, nieprzyjemne sytuacje, a nawet ciosy poniżej pasa. Ciężko mi jednak powiedzieć, kto będzie agresorem. Karta ta pokazuje sam obraz bitwy i porażkę jednej ze stron. Może to być więc miesiąc, w którym konflikt osiągnie apogeum i zostanie zakończony porażką jednej ze stron. Jeśli nie jesteś w trakcie konfliktu, unikaj wszelkich takich sytuacji. Zachowaj bardzo dużo ostrożności, bo ktoś może szykować na Ciebie pułapkę. Zwycięstwo pokazane w tej karcie jest zawsze pyrrusowe, dlatego nie oczekuj, że przyniesie Ci ono dużo dobrego. Jeśli wygrasz, szczęście nie będzie trwało zbyt długo. W pracy ktoś może Cię obgadywać. Miej uszy szeroko otwarte. Osoba, która źle Ci życzy może nie mieć skrupułów. Uważaj z kim prowadzisz interesy. Nie wyrywaj się nazbyt przed tłum. Twój światopogląd może zostać zniszczony. W sprawach miłosnych jedna ze stron może być bezduszna, nieuczciwa, złośliwa. W tym miesiącu ostrożności nigdy za wiele!

Skorpion – 6 Monet

W tym miesiącu możesz liczyć na pomoc i wsparcie innych osób. Okaż je również tym, którzy będą ich potrzebować. Karta ta to wszelkiego rodzaju pożyczki, wsparcie finansowe, czy raty. Jeśli zastanawiasz się od dawna nad jakimś zakupem na kredyt, to może być ten miesiąc. To bardzo dobra karta, gdy mówimy o pracy. Pokazuje ona trafne decyzje finansowe, opłacalność, oraz wsparcie współpracowników, czy przełożonych. Miej oczy i uszy otwarte, gdy inni przychodzą do Ciebie ze swoimi pomysłami na biznes, czy zarobek. Pomysły Twoich znajomych mogą okazać się naprawdę świetne! Zachowaj w tym jednak równowagę. Pamiętaj, że nie możesz oddać wszystkich swoich pieniędzy. Karta ta mówi: dawaj tyle, ile zyskujesz. Jeśli nie otrzymujesz od drugiej osoby uwagi, „odwdzięcz się” tym samym. Szczególnie weź to do siebie w kontekście związków! Zachowaj w nim równość. To czas w którym jedna ze stron związku może dawać tzw. kredyt zaufania.

Strzelec – 10 Mieczy

Ta karta świetnie dopełnia się z 8 Kielichów, która jest energią dla nas wszystkich. Następuje (nastąpił?) koniec pewnego etapu. Czas się z nim pożegnać i rozpocząć nowy. Może to być koniec przedwczesny. Gwałtowny. Czasem powiązany z ciężkimi doświadczeniami. Jednak zawsze potrzebny. Karta może mówić, że przyjdzie nam zrzucić z pleców ogromny ciężar. I mimo że poczujemy się lżejsi, to nie będzie to łatwe. Zawsze karta ta niesie ze sobą ból. I tylko od nas zależy, czy będziemy go przeżywać, czy też potraktujemy jak zerwanie plastra. Może mówić nam, że uda nam się wyrwać z pułapki dotychczasowego podejścia do życia. Być może czeka na nas załamanie światopoglądowe. Jednak 10 pozostaje ostatnią kartą. Po niej rzeczy zaczynają się na nowo. Możemy czuć się przemęczeni w związku. Może czas zrobić sobie przerwę?

Koziorożec – 9 Mieczy

Tak karta może mówić, że w tym miesiącu możesz mieć problemy ze snem. Często spowodowane tym, co wyobrażamy sobie przed zaśnięciem. Mogą męczyć nas złe wizje, wątpliwości, troski. Bardzo często jednak ta karta mówi o tych zmartwieniach, które są nierealne. Poczucie lęku może nam towarzyszyć przez cały miesiąc. Dziewiątka jednak nie jest kartą, która mówi o konkretach. Bardziej opowiada o poczuciu strachu, przygnębienia. Nie daj się swoim lękom. Nie pozwól na to, aby przejęły one kontrolę nad Twoim życiem. Możesz odczuwać niechęć do pracy, brak motywacji. Stres w pracy. Możesz mieć problem ze wstawaniem rano. Sprawdzaj dobrze, czy nastawiony został alarm w zegarku. Może męczyć nas również jakieś poczucie winy – często bez realnego źródła. Osoby samotne mogą w tym czasie szczególnie odczuwać brak bliskości. Możesz bać się, że partner odkryje Twoje złe cechy.

Wodnik – Król Buław

Ciesz się z życia! Raduj się nim każdego dnia. Korzystaj ze swoich dóbr. Ufaj swoim możliwościom i podejmuj ryzyko. Czy to egoistyczne? Trochę tak. Czy to coś złego? Absolutnie nie! Siła woli i dążenie do rozwoju mogą się w tym miesiącu opłacić. W tym miesiącu wykazuj się pewnością siebie. Twoja silna motywacja pomoże Ci osiągnąć cele. Uważaj jednak na zbytni pośpiech. Król Buław musi wiedzieć do czego dąży. Zwracaj uwagę na czas. Król Buław ma z nim ogromny problem. Często nie widzi, jak mu on ucieka. Dobrze planuj swoje cele i zapisuj je, aby się nie pogubić. Przyjdzie Ci poznawać głębiej siebie – swoją religijność, duchowość, przekonania. W miłości mówi o ogromnej namiętności. W życiu prywatnym o udanej sferze seksualnej.

Ryby – Koło fortuny

Pojedynczo karta ta jest zagadką. Może mówić o tym, że przed niektórymi wydarzeniami się nie ucieknie. Jesteśmy wobec nich bezbronni. W innych przypadkach mówi, że jeśli chcemy coś wprawić w ruch, wystarczy to lekko popchnąć. Proponuje więc takie rozwiązanie: rusz lekko najważniejsze rzeczy. Jeśli któraś z nich nie pójdzie do przodu, nie naciskaj. Nie planuj nic na wrzesień. Los może całkowicie pokrzyżować Twoje plany. Pamiętaj, że nie masz wpływu na wszystko. Karta wskazuje gotowość, by wziąć los w swoje ręce. Jeśli jednak Los kiwa głową i nie chce współpracować, pogódź się z tym. Gdy Los sprzyja, karta ta mówi o awansach, wygranych w gry losowe i wiele innych korzyści. W tym miesiącu zrozumiesz czym jest cykliczność losu i co znaczy: raz na wozie, raz pod wozem. Jeśli czujesz, że w związku, lub życiu emocjonalnym stoisz w miejscu, musisz dokładnie zrozumieć, co kieruje związkiem, zanim los się odwróci.

Będę bardzo wdzięczny za przesłanie dalej horoskopu 🙂 Udanego miesiąca!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *