Magiczne szkolenia - ucz się magii i tarota ode mnie!

Ernest Bąk, właściciel strony uczsiemagii.pl

W 2023 roku wydałem swój pierwszy kurs magiczny – “Tradycyjna Magia Świec od A do Z”, w którym uczę od samych podstaw tego, jak powinna wyglądać magia świec. Jak powinna, ponieważ większość osób uczy jej błędnie – stąd nie ma efektu. Ja postanowiłem nauczać magii tak, by była ona bezpieczna i skuteczna. Tak zrodził się projekt uczsiemagii.pl, który został założony przeze mnie i moją przyjaciółkę – Anię, znaną w internecie jako Wrrruszka! Od 2023r. kurs magii świec przerobiło już ponad 80 osób!

Po sukcesie, jakim okazał się ten ponad 10-godzinny kurs wypuściłem na rynek kolejny kurs – “Praktyczna Magia Psalmów”, w którym nauczam tego, jak wykorzystywać w magii Księgę Psalmów, która zawiera 150 gotowych zaklęć, które wystarczy odpowiednio użyć. 

W 2024r. wraz z Anią przygotowałem “kurs magii miłosnej”, który do tej pory cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, oraz opublikowałem kurs “Magii Aniołów Shem” i webinar na temat pracy ze “Św. Ekspedytem”. Wszystkie kursy są obecnie dostępne na nowoczesnej platformie uczsiemagii.elms.pl

Do tej pory na naszej platformie przeszkoliliśmy ponad 300 osób! Chcesz dołączyć do naszej społeczności? Zobacz, jak magia może zmienić Twoje życie:

Powiedzmy to sobie szczerze - w magii chodzi o rezultaty, a ja uczę, jak je osiągać!

Niewątpliwie – osoby, które uczą się ode mnie magii mogą powiedzieć, że rozwinęły się duchowo. Mogą też powiedzieć, że sposób, w jaki uczę jest całkowicie inny, niż to co znają ze współczesnego internetu. Jednak nie “czarujmy” się 😉 Efekty są bardzo ważne! Dlatego uczę przede wszystkim magii praktycznej, czyli: